E-book "Zamień szpilki na bambosze. Jak wystartować z biznesem online"

Dostępność: duża ilość
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Poznaj moją historię i dowiedz się jak zamieniłam szpilki na bambosze! W pewnym momencie mojego życia zapragnęłam wolności. Zaryzykowałam wszystko co do tej pory osiągnęłam, aby mieć więcej czasu dla moich dzieci. Obecnie mogę pracować z domu jak i z dowolnego miejsca na ziemi.

Mam nadzieję, że moja historia pokaże Ci, że w każdym momencie życia warto podążać za głosem swojego serca i żyć w zgodzie ze swoimi wartościami. Uwierzysz dzięki niej, że Twoje marzenia również mogą się spełnić!

W tym e-booku znajdziesz również bardzo dużo wiedzy merytorycznej dotyczącej sprzedaży, promocji, budowania społeczności, strony internetowej, tworzenia listy mailingowej itd. Nauczysz się jak zbudować silną markę w sieci. Odkryjesz przekonania i blokady mentalne, które mogą Ci stanąć na drodze do sukcesu. Nauczysz się jak zbudować swój biznes online w oparciu o Twoje pasje, pragnienia i wyznawane wartości. Dowiesz się jak stworzyć ofertę, której nie można się oprzeć i jak określić profil idealnego klienta.

Moim celem jest pomóc Ci wystartować z biznesem online i dołożyłam wszelkich starań, abyś jednocześnie czuła się zainspirowana, a z drugiej strony pozyskała wiedzę, którą zdobywałam latami.

10 rozdziałów, 163 strony
E-book dostępny jest tylko w formacie PDF. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl